Про нашу школу

Проф студія та інструмент

Графік навчання обираєш сам

Викладачі найвищого рiвня

Диплом міжнародного зразку

Наша атмосфера

Школа візуальної естетики

Наше бачення та місія

Кожна з вас може стати саме таким майстром разом з нашою школою BeautyCult. Ми пропонуємо класичні та сучасні напрямки, а всі наші заняття проходять у просторій майстерні. Саме тісна робота у команді та самостійне виконання завдань допомагає нам готувати справжніх фахівців своєї справи.

А ось іще 4 наших ДІЙСНІ переваги:

  1. Гнучкий та зручний графік занять. Ви самі зможете обрати кількість візитів на тиждень та найбільш вдалий час. Ми пропонуємо ранкові та денні заняття. Така форма навчання дуже зручна для студентів та тих, хто хоче швидко пройти весь курс, щоб почати займатися улюбленою справою.
  2. Велика кількість напрямків, від класичних до найсучасніших.
  3. Різна кількість занять в одному курсі. Ви зможете познайомитись з окремим напрямком із самого початку та дізнатися всі тонкощі справи або вдосконалити ті знання, які у вас вже є.
  4. Диплом міжнародного зразка. Салони України та країн-сусідів із задоволенням приймають наших майстрів на роботу. З нами втілити свою мрію та стати професійним майстром може будь-хто. Адже талант не має віку та статі, його потрібно лише знайти та розкотити. Саме це і чекає вас в нашій школі – свобода вибору, можливість самореалізації, а також знайомство з однодумцями!

Купуйте потрібний курс – отримайте знижку! Так, ми надаємо приємні знижки групам наших учнів на кожному курсі. Сподобався напрямок, хочете скоріш приступити до навчання та ще й зекономити? Тоді не зволікайте, дзвоніть до нас та дізнавайтеся усі подробиці.

Наша команда

Викладачі школи

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.