Курси перукарського мистецтва

Оберіть свій напрямок!

Гарна зачіска перетворюється на справжню прикрасу будь-якої жінки або чоловіка. Але щоб створювати унікальні за своїм стилем стрижки, потрібно вчитися і вчитися тільки у майстрів. Наша школа краси BeautyCult – це ваша можливість отримувати знання у справжніх професіоналів.

Ми пропонуємо три напрямки навчання:

  • Перукар стрижки (Home Salon)
  • Перукар-модельєр
  • Барбер

Станьте класним перукарем, до якого стоятимуть черги, проявіть себе, навчіться створювати шедеври на волоссі різної довжини та об’єму. Наші заняття проходять у зручний час, є ранкові та денні групи. Тож вчіться новому та не відволікайтеся від ваших буденних справ!

Цей курс розроблений для тих, хто хоче навчитися робити класичні та сучасні стрижки «для себе», але мати при цьому змогу працювати в салоні краси. Тобто, це курс для майбутніх універсальних майстрів, він сконцентрований саме на типах стрижок та техніках.

В залежності від кількості занять ви дізнаєтесь усі тонкощі професії «Перукар стрижки» або зможете оновити ті знання, які у вас вже є.

Ціна залежить від кількості занять. Перейдіть на курс та дізнайтеся ціну.

Ви навчитесь робити зачіски та стрижки різної складності. Підбирати найбільш вдалий варіант в залежності від форми обличчя клієнта. Виконувати різні типи фарбування волосся.

Дізнаєтесь все про догляд за волоссям, щоб надалі консультувати клієнтів. Ви зможете не просто гарно стригти волосся, але й створювати унікальні методом виконання роботи.

Ціна залежить від кількості занять. Перейдіть на курс та дізнайтеся ціну.

На наших курсах майбутній барбер навчиться: підбирати зачіску, моделювати гарну бороду та вуса в залежності від типу та форми обличчя клієнта. Робити гарну та акуратну укладку.

Голити обличчя клієнта різними способами, в тому числі «небезпечною бритвою» та багато іншого. усі необхідні інструменти ми надаємо, отож не потрібно нічого купувати додатково.

Ціну знижено — 15 000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.