Курси Депіляції

Оберіть свій напрямок!

Небажане волосся на тілі турбує жінок та чоловіків майже однаково. Постійно голити його досить складно та займає час, тому епіляція була і залишається досить популярною. В нашій школі ви дізнаєтесь усі тонкощі цієї процедури, адже ми пропонуємо кілька курсів на вибір:

  • Шугарінг
  • Віск
  • Розширений комплекс 2 в 1

На базі отриманих знать ви будете легко проводити й інші подібні процедури в майбутньому. Хороший майстер завжди має купу клієнтів, з нами ви зможете стати таким професіоналом за короткий проміжок часу.

Дізнайтеся все про методики епіляції за один курс. Для тих, хто планує після навчання працювати в салоні або стати приватним майстром.

Програма курсу: техніка нанесення різних типів речовини для епіляції – паста або віск. Вибір температури речовини для епіляції в залежності від типу шкіри та побажань клієнта – тепла або гаряча.

Ціну знижено — 3800 грн. встигни записатися зі знижкою!

Особливість цієї методики видалення волосся майже безболісно та ефективно. Майстер використовує готову цукрову пасту, яка частково розчиняє волосинки на тілі.

Результат – гарна гладенька шкіра без подразнень та почервонінь. Ефект тримається до кількох тижнів, цукрову пасту можна наносити навіть на самі делікатні ділянки тіла.

Ціну знижено — 2900 грн. встигни записатися зі знижкою!

Класичний спосіб видалити небажане волосся – епіляція воском. Ви отримаєте в школі: знайомство з технікою нанесення воску, робота з різними температурами – гарячий або теплий віск. Виконання різних типів епіляції – глибоке бікіні, ноги, пахви.

Практична частина проводиться на наших моделях. Всі матеріали вже є в нашій школі та додані до вартості курсу.

Ціну знижено — 2500 грн. встигни записатися зі знижкою!

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.