Курси Лешмейкер

Оберіть свій напрямок!

Накладні вії – це атрибут сучасної дівчини, що стежить за модою. Вони часто стають частиною образу, надаючи вам елегантності, жіночності чи впевненості в собі. Професія Лешмейкер дуже цікава та дозволяє щоразу проявляти свою майстерність.

Ми пропонуємо різні напрямки навчання:

  • Ламінування вій
  • Об’ємне нарощування вій
  • Нарощування вій класика, куточки
  • Розширений комплекс 3 в 1

Наша школа краси – це ваша можливість навчатися та не відволікатися від щоденних справ.

Дізнайтеся все про професію лешмейкера за один курс. Розширений комплекс включає все необхідне. Як працювати з натуральними та нарощеними віями.

Колористика, підбір відтінків та правила їх змішування. Нарощування класичне, об’ємне, різні ефекти, декорування. Часткове нарощування (куточки). Ламінування.

Ціну знижено — 3700 грн. встигни записатися зі знижкою!

Під час ламінування на них наноситься кілька шарів різних засобів, а також кольоровий пігмент. Природні вії виглядають не гірше штучних, вони стають довгими та блискучими.

Під час навчання ви дізнаєтесь: Як працювати з натуральними віями, щоб не пошкодити їх структуру. Що таке колористика, тобто підбір відтінку пігменту в тон натуральному кольору вій.

Ціну знижено — 2500 грн. встигни записатися зі знижкою!

Об’ємне нарощування – одна з найприбутковіших професій. Наші викладачі із задоволенням познайомлять вас з ними усіма: Види об’ємного нарощування – 2D та більше.

Створення ефектів Лисичка, Голлівуд, Метелик, лялькові вії, Кішечка та інші. Нарощування з використанням різнокольорових вій. Підбір довжини, густоти та ефекту в залежності від типу обличчя клієнта.

Ціну знижено — 2500 грн. встигни записатися зі знижкою!

Техніка нарощування класика – до кожної натуральної вії кріпиться одна штучна. Таким чином натуральні вії виглядають густими та довгими, але природніми.

Техніка нарощування куточки – штучні вії кріпляться лише частково, від середини до зовнішнього кута ока. Це дозволяє візуально зробити очі виразними, а їх форму більш видовженою.

Ціну знижено — 3000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.