Курси Нігтьова эстетика

Оберіть свій напрямок!

Гарні нігті вважаються атрибутом жінок, що слідкують за собою. Цей напрямок постійно удосконалюється, з’являються нові трендові техніки. Хочете навчитися перетворювати нігтики ваших клієнтів на справжній витвір мистецтва? Маєте яскраву уяву та багато ідей для нейл-арту?

Тоді вам неодмінно варто пройти один або кілька курсів у нас:

  • Дизайн нігтів
  • Нарощування нігтів
  • Апаратний манікюр + педикюр
  • Манікюр та педикюр Профі
  • Premium Nail Master-Універсал

Навчайтеся, працюйте вдома або в салоні – з нами усі двері відкриті для вас! Ми пропонуємо гнучкий графік занять та можливість обирати кількість годин на тиждень, а також займатися лише у вихідні дні.

Ви вже вмієте виконувати манікюр та педикюр, але робите це на аматорському рівні? Або хочете покращити свої знання та вміння у цій справі?

Тоді цей поглиблений курс саме для вас. Курс охоплює багато цікавих тем, розкриває секрети справжньої майстерності та досконалої роботи.

Ціна залежить від кількості занять. Перейдіть на курс та дізнайтеся ціну.

Цей курс охоплює класичні та найсучасніші способи оформлення нігтів: розпис пензликом, стемпінг, омбре, декорування стразами, перлами та кристалами та ін.

В курс увійшли всі найцікавіші техніки декорування нігтів. На базі отриманих знать ви зможете легко навчитися виконувати й інші способи оздоблення, які з’являються майже кожного сезону.

Ціну знижено — 4500 грн. встигни записатися зі знижкою!

Дізнайтеся, як створюються ідеальні нігті – рівні, правильної форми, потрібної довжини. На цьому курсі ви навчитесь нарощувати нігті сучасними методами: акрил, полігель або гель.

Кожен з цих матеріалів має свої нюанси в роботі. Техніка «без опилу», що помітно скорочує час на роботу з відмінним результатом. Та інші цікаві способи, кожен з яких має свої секрети.

Ціну знижено — 5000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Робити манікюр чи педикюр за допомогою спеціальних пристроїв потребує досвіду та знань. Лише в руках справжнього майстра вона буде дійсно ефективною та дозволить прискорити процедуру.

Ви дізнаєтесь, як правильно працювати пристроєм, підбирати та змінювати абразивні насадки, швидкість обертання, щоб не завдати болю клієнту та багато іншого.

Ціну знижено — 4500 грн. встигни записатися зі знижкою!

Курс охоплює одразу кілька невеликих курсів й включає такі напрямки: Всі види манікюру та педикюру (апаратний, комбінований, європейський та інші).

Різні види моделювання нігтьової пластини, вирівнювання. Робота з акрилом, гелем, полігелем. Різні техніки дизайну. Ви зможете пройти весь шлях, від новачка до професіонала.

Ціна залежить від кількості занять. Перейдіть на курс та дізнайтеся ціну.

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.