Курси зачіски

Оберіть свій напрямок!

Волосся – природня прикраса жінки, а гарне волосся, зібране в красиву зачіску – вдвічі. У створенні зачісок майстер може проявити себе, свою фантазію та цікаві ідеї. В руках справжнього митця навіть тонке та коротке волосся отримує об’єм та незвичайну форму. Хочете дізнатися, як працювати з волоссям, щоб створювати елегантні весільні, святкові або надсучасні зачіски? Тоді записуйтесь на курси Beauty Cult.

Оберіть свій напрямок або опануйте всі три напрямки одночасно!

Пройдіть всі три курси за один раз! Курс об’єднує у собі програми курсів «Весільні та вечірні зачіски», «Накрутки», «Плетіння кіс».

Зазвичай після цього курсу наші учні готові працювати в салоні краси або займатися самостійною практикою. Серед них можете бути і ви. Приходьте до нас, обирайте зручний графік навчання та починайте вивчати цікаву справу.

Ціну знижено — 4500 грн. встигни записатися зі знижкою!

Коси можуть приборкати густе кучеряве волосся або створити ілюзію об’єму на тонкому та короткому. Навчіться тонкощам плетіння кіс з нами: Коси з 3, 4 або 5 прядок.

Способи плетіння: Водоспад, Шахматка, Зміка, Рибячий хвіст та інші. Колосок – на один бік або ажурний. Жгути – Повітряний, Каракуль, Вісімка.

Ціну знижено — 2000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Кучері можуть бути ледве помітні або досить великі, вони стильно виглядають на короткому та довгому волоссі, бувають природні або як з фантастичного фільму.

А ще вони повинні довго тримати свою форму по всій довжині. Всі ці та інші тонкощі роботи вам розкажуть наші викладачі.

Ціну знижено — 2000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Ми вам допоможемо розкрити себе, адже ви дізнаєтесь: правила поділу волосся на прядки та зони, фіксація всієї зачіски різними способами, виділення окремих прядок.

Підбір прикрас та декорування зачіски. Підбір зачіски в залежності від форми обличчя клієнта, образу та типу заходу – власне весілля, іменини, вечірка або богемний фуршет, бал, тематичний вечір тощо.

Ціну знижено — 2600 грн. встигни записатися зі знижкою!

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.