Курси макіяжа

Оберіть свій напрямок!

«Це косметика, чи це вона така гарна?» Ось такою повинна бути робота справжнього майстра макіяжу – виглядати природньо, маскувати недоліки шкіри та підкреслювати риси обличчя. Щоб стати таким майстром не обов’язково мати великий досвід, перш за все варто навчатися у професіонала. Саме такі викладачі працюють у нашій школі краси.

Ми пропонуємо найцікавіші напрямки макіяжу:

  • Makeup для себе
  • Гример
  • Візажист
  • Візажист Стиліст

Після навчання ви зможете працювати в салоні краси або стати приватним майстром, робити чудовий макіяж собі або своїм подругам, а також знатимете всі тонкощі роботи з декоративною косметикою.

Ви дізнаєтесь, як підбірати тони та відтінки в залежності від вашого кольору волосся, шкіри та очей. Етапи нанесення різних косметичних засобів та їх призначення – консилер, хайлайтер, борнзер, флюїд та інші.

Як комбінувати відтінки тіней для очей та створювати різні ефекти. Макіяж в залежності від події, стилю одягу.

Ціну знижено — 3000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Етапи курсу: знайомство з професійними аксесуарами для макіяжу та гриму, а також спеціальною косметикою. Техніки нанесення різних засобів та способи їх комбінування.

Професійна косметика сильно відрізняється від звичайної, вона більш стійка та має насичені відтінки, але з її допомогою ви зможете створити дійсно цікаві образи.

Ціну знижено — 10 000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Під час курсу ви навчитесь: технікам нанесення різних текстур – сухі, кремові та гелеві. Колористиці, комбінуванню відтінків в одному макіяжі.

Технікам макіяжу очей – стрілки, підводка, виконання різних ефектів за допомогою тіней. Техніці створення ідеальної лінії та форми брів. І це далеко не все, що очікує на вас.

Ціну знижено — 8000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Програма курсу включає такі напрямки: Колористика, робота з кольорами та відтінками, їх поєднання для створення різних ефектів.

Підбір образу, створення унікального стилю клієнта в залежності від форми обличчя, віку, характеру. Тонкощі роботи з тінями, техніка макіяжу очей. Секрети макіяжу губ, створення ідеальної форми брів.

Ціну знижено — 10 000 грн. встигни записатися зі знижкою!

Написати нам

Наш консультант допоможе Вам з вибором курсу.